درباره ما

شرکت کیمیا فارمد پژوهان با همت جمعی از اساتید دانشگاه، فعالان صنعت و فارغ التحصیلان خارج از کشور در سال 1399با زمینه فعالیت درتولید مواد دارویی و دندانپزشکی در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شروع به فعالیت کرده است. این شرکت در بخش تحقیقات مواد تخصصی دندانپزشکی موفق به دستیابی به دو فرمولاسیون منحصر به فرد در زمینه تولید اسیداچ و آرسی پرپ گردیده است.شرکت کیمیا فارمد در دل دانشگاه با بهره گیری از تجهیزات روز آنالیز دستگاهی، کیفیت محصولات خود را ارزیابی و تستهای تکمیلی را طبق شرایط سخت گیرانه منطبق استاندارد، جهت افزایش ضریب اطمینان مصرف کنندگان انجام می دهد.

شرکت کیمیا فارمد در دو زمینه عمده فعالیت تحقیقاتی و تولیدی گسترده ای را آغاز کرده است.

1- تولید مواد مرتبط با دندانپزشکی

در جهت گام نهادن در مسیر خودکفایی کشور در زمینه تولید، محققین کیمیا فارمد با انتخاب دقیق محصول اقدام به طراحی محصولات خود می نمایند.

2- زمینه تولید مواد دارویی

باتوجه به نیاز روز افزون کشور به مواد دارویی، محققین شرکت کیمیا فارمد در فاز تحقیقات فرمولاسیون مواد دارویی چندین پروژه فعال دارند و در این راستا ازهمکاری محققین کشور و سرمایه گذاران عرصه صنعت دارو استقبال می نماید.

محصولات کیمیا فارمد اساساَ از طریق اعطای نمایندگی عرضه خواهد شد، در این راستا 10 نماینده اول که موفق به اخذ قرارداد همکاری با شرکت شوند از شرایط تخفیف ویژه که متعاقباَ اعلام خواهد شد برخوردار می گردند.ولیکن در این بازه زمانی شرکت محصولات خود را به صورت عرضه مستقیم از طریق وبسایت ارائه خواهد کرد.

محصولات شرکت تحت شرایط کیفی و نظارتی GMP و ISO13485 طراحی و تولید می گردند و پس از گذراندن تست های سمیت، میکروبی و اثر بخشی طی چندین مرحله با اخذ پروانه تولید از اداره تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو وارد بازار می گردند.

اعضای هیات مدیره کیمیا فارمد پژوهان (هلدینگ شیمی دارویی تکماد)

رئیس هیات مدیره: آقای دکتر علی عباسیان

مدیر عامل: آقای دکتر علی رضا بختیاری

عضو هیات مدیره: آقای دکتر سعید تقوایی

عضو هیات مدیره: خانم مهندس لیلا عباسیان

فهرست